Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą

Posted on
 1. Dziś XXIII niedziela zwykła. Msze o 10:00 i 15:00 – zbiorowa Msza za Stolicę Mądrości. Od 14:20 można składać intencje i spowiadać się. Chętnych do czytania, śpiewania i służenia proszę o kontakt. Można wpisywać się do naszej Kroniki.
 2. Dziekuję bardzo uczestnikom wczorajszej wyprawy na rozpoczęcie sezonu V Stolicy Mądrości ze Sługami Bożymi Prymasem Stefanem Wyszyńskim i Matką Różą Czacką.
 3. W środę uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowa Msza święta o godzinie 18:00.
  Feria quarta festum Nativitatis BMV erit. Extra Missam matutinam, Missa additiva 6 hora vespere celebrabitur.
 4. W środę od 17:00 do 19:00 w klubie rozpocznie powakacyjną działalność klub SPERO. Zapraszamy dziewczęta ze Szkoły Podstwowej i młodsze.
 5. Również w środę od 19:00 do 20:15 w klubie odbędzie się spotkanie wszystkich tych, którzy pragną coś dobrego zrobić w Stolicy Mądrości w V sezonie.
 6. W czwartek o 7:00 odprawię Mszę świętą za kapłanów, intencję pokryją ją ofiary na tacę.
  Missam sanctam pro sacerdotibus proxima feria quinta 7 hora mane celebraturus sum.
 7. W związku z moim wyjazdem na ślub w rodzinie, w sobotę Mszy w kaplicy nie będzie.
 8. W sobotę od 16:00 na Starówce będzie Orszak Dziejów – widowisko interaktywne dla rodzin przygotowujące do niedzielnej beatyfikacji. Mnie nie będzie. Czy ktoś by chciał poprowadzić wyprawę Stolicową?
 9. W niedzielę za tydzień – w Świątyni Opatrzności Bożej beatyfikacja Sług Bożych Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej – będę głosił homilie w katedrze św. Floriana na każdej Mszy świętej, więc tu Mszę o 10:00 odprawi jeden z księży katedralnych; Mszę o 15:00 odprawię normalnie.
 10. Sprzątanie kaplicy
  • nasza wspólna sprawa,
  • płatne 100 zł z tacy
  • piątek lub sobota rano
  • wynieść co się da, odkurzyć, zetrzeć na mokro, wnieść, zdezynfekować
  • za darmo też można
  • zapisy tylko u mnie w kaplicy

Zapraszam na strony brzeska12.plstolicama.caritas.pl, telefon do mnie 513 100 554. Proszę dzwonić i pisać w każdej potrzebie. ks. Konrad Hasior 🙂

ZAPOWIEDZI DALSZE

 • 2 października, sobota – całodzienna wyprawa sanktuarium maryjnego w Górkach koło Garwolina, możliwe opcje samochodowe, rowerowe i inne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *